Неонові вивіски

Виготовлення зовнішньої реклами на основі неону.
Неонові вивіски можуть бути виконані як світловий короб (лайтбокс), так і у вигляді об’ємних світлових літер – світлова реклама з підсвічуванням лицьової частини літери, її боковини або створення ефекту «контражура». Також неонова вивіска може бути зроблена у вигляді композиції – статичної або з динамікою, яка буде дуже добре помітна у вечірні та нічні години. Світлова реклама може бути і цілим комплексом, в яких зібрані найрізноманітніші технології – широкоформатний друк, підсвітка світлодіодами, використані переваги неонової вивіски.

Неонова реклама – особливий напрямок діяльності нашої компанії. Ми займаємося виготовленням зовнішньої реклами неонового типу та монтажем складних конструкцій, в яких використана неонова підсвітка, вже більше десяти років. У нас є штат фахівців, які володіють величезним досвідом в області дизайну зовнішньої реклами неонового типу. Наші співробітники здатні швидко і якісно виконати замовлення на виробництво зовнішньої реклами будь-якої складності. Краще підтвердження тому – виготовлення зовнішньої реклами підвищеної трудомісткості і з високими вимогами до кваліфікації співробітників – дахові установки і неонова реклама для монтажу на фасадах.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>